Čo je Steora™ ?

Steora je celosvetovo najlepšia pouličná lavička. Používateľom poskytuje nabíjanie mobilných zariadení a pripojenie na internet a zároveň skrášľuje ulice. Je nabíjaná a poháňaná len zelenou slnečnou energiou.Steora je viac ako len pouličná lavička. Steora je budúcnosť miest.


Funkcie

Najnovšia technológia „inteligentnej lavičky“.

Nabíjanie mobilných zariadení

Steora je vybavená nezávisle vyvinutým bezdrôtovým nabíjacím zariadením a dvomi inteligentnými USB konektormi, vďaka ktorým poskytuje rýchle nabíjanie mobilných zariadení a zároveň zaručuje ochranu batérie.

Mobilný internet

Internetový prístup je neustále k dispozícii do vzdialenosti štyroch metrov od lavičky, dodávaný super rýchlym 4G mobilným internetom.

Mobilita

Samostatnosť a nezávislá solárna energia umožňujú jednoduchú montáž Steora kdekoľvek a to bez potreby špeciálnej infraštruktúry, strojov alebo káblov. Stačí lavičku nainštalovať a začať ju používať.

Automatické aktualizácie

Steora je neustále pripojená na internet a je schopná si diaľkovo aktualizovať vlastný softvér, bez potreby manuálnej práce.

Zber dát

Steora má vstavané senzory, ktoré zbierajú rôzne druhy informácií, vrátané atmosférických podmienok, počtu užívateľov a funkčnosti komponentov.

Nezávislá solárna energia

Steora je poháňaná výlučne integrovanými solárnymi panelmi. Vďaka opatrnej optimalizácii spotreby energie, Steora funguje nezávisle od počasia a nikdy sa nevypína.

Tepelne regulované sedenie

Príjemná teplota sedadla za akýchkoľvek poveternostných podmienok je zabezpečená vstavaným chladiacim systémom. Veľké ventilátory a špeciálny dizajn garantujú, že teplota sedadlovej dosky nepresiahne 30°C.

Okolité osvetlenie

Štýlové osvetlenie osvetľuje polomer dvoch metrov okolo lavičky, čo umožňuje používateľom využívať jej funkcie bez ohľadu na stmievanie.

Odolná proti vandalizmu

Aby sa zabránilo neoprávnenému otvoreniu, Steora je priskrutkovaná a zamknutá. V prípade, že sa Steora vypne, náš interný sledovací systém Vás okamžite upovedomí.

Vysoko kvalitné stavebné materiály

Vysoko kvalitné materiály zaručujú ochranu proti počasiu a vandalizmu. Používame 3mm hrubý oceľový plech s práškovým nástrekom. Panely a obrazovka sú pokryté vysoko kvalitným plexisklom.

Galéria


OCENENIA

Partneri

Meno: Aksatech Sagl

Adresa firmy: 6900 Lugano, Švajčiarsko

Telefonický kontakt: +41 76 551 13 02

Mail: hello@aksatech.ch

Meno: Power Mode s.r.o

Adresa firmy: Láb 619, 900 67 Láb

Telefonický kontakt: +421 940 322 156

Mail: igor@powermode.eu

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout.

The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters readable English.

Štatistika

Celková produkcia energie v kWh
Celková spotreba energie v kWh
Nabíjanie USB
Bezdrôtové nabíjanie

Steora – Často kladené otázky

Aké sú presne technické špecifikácie? Každý člen nášho týmu vám ochotne poskytne všetky najnovšie technické informácie o výrobku Steora.

Aké sú rozmery a váha lavičky?

Rozmery lavičky sú:

  • Výška - 512 mm
  • Šírka - 450 mm
  • Dĺžka - 1780 mm
  • Váha – 88 kg

Lavička svojou veľkosťou kompletne zapadá do bežných rozmerov pouličných lavičiek. S dĺžkou takmer 180 cm je možné, aby na Steora sedeli až 4 osoby súčasne. Potreba nakláňať sa a opierať je minimalizovaná vďaka výške takmer 55 cm.

Ako je lavička nainštalovaná?

Inštalácia Steora je rýchla a jednoduchá. Musí byť zabezpečený pevný podklad, ako je betón, asfalt alebo kameň a nesmú cez neho viesť žiadne káble ani potrubie. Do podkladu sa vyvŕtajú dva otvory a vložia sa hmoždinky. Skrutky sú potom vložené z vnútornej časti lavičky (za krytom) a priskrutkované na miesto. Posledný krok pri inštalácii lavičky je zapájanie internetu (do routeru sa vloží SIM karta alebo internetový USB kľúč). Nakoniec sa kryt uzamkne a tým sa zabráni nepovolenému prístupu k skrutkám a hlavne elektronike.

Aké sú poistné podmienky záruky a opravy?

Steora je dodávaná so štandardnou 2 ročnou zárukou, ktorá pokrýva všetky vnútorné závady spôsobené poveternostnými vplyvmi (záruka sa nevzťahuje na vandalizmus alebo náhodné mechanické poškodenie). Táto lehota môže byť predĺžená o ďalšie 2 roky dodatočnou platbou.

Akékoľvek problémy, na ktoré sa vzťahuje záruka budú riešené v rámci 48-72 hodín od nahlásenia.

Testimonials

Kontaktné informácie

Client Relations Manager
Ivona Pletikosić
ivona.pletikosic@include.eu

Vývoz a spolupráca
Power Mode s.r.o
M: +421 940 322 156
Adresa firmy: Láb 619, 900 67 Láb
igor@powermode.eu

Informácie
Include d.o.o.
Don Frane Bulića 183a
21 210 Solin
T : +385 21 413 213
prodaja@include.eu
info@include.eu

Technická podpora
Include d.o.o.
T: +385 21 669 337
M: +385 95 610 31 78
luka.jelic@include.eu
support@include.eu